Privat Mühl > Aktivity

Aktivity

AKTIVITY V OKOLÍ

Každý host má jiné představy o dokonale strávené dovolené. Někdo si chce vyčistit hlavu a dobíjí svou energii sportem, někdo jiný naopak hledá místo, kde si užije krás a ticha přírody. Jizerské hory dokáží uspokojit svými možnostmi téměř každého. Pokud se do této oblasti vydáváte poprvé nezoufejte, připravili jsme pro Vás tuto sekci, ve které naleznete několik doporučených výletů.

LETNÍ AKTIVITY

Lanový park Bedřichov

Lanový park Bedřichov se nachází na stadionu Bedřichov v Jizerských horách pouhých 300 m od centrálního parkoviště. Park se skládá z lanového centra v korunách stromů a horolezecké stěny.

Bedřichovské výhledy

Okolo Bedřichova byly vybudovány dva výletní okruhy v celkové délce 9 km. Bedřichovské výhledy propojují s využitím turistických tras a za pomoci 17 informačních tabulí nejzajímavější místa tohoto turistického centra.

Golfová škola easyGOLF

Lekce golfu pro pokročilé golfisty, ale i pro úplné začátečníky vám nabídne akademie easyGOLF v areálu Golfového Clubu Ještěd. Využít můžete také například příměstských golfových táborů pro děti, zatímco budete ubytování v našem penzionu. Areál se nachází pouze půl hodinu cesty autem od našeho penzionu.

Tenisové kurty Bedřichov

Tenisové kurty se nachází v prostoru startu Jizerské 50. K dispozici jsou čtyři kurty s antukovým povrchem. Ty jsou přístupné pro veřejnost, není třeba platit žádné členské poplatky.

ZIMNÍ AKTIVITY

Ski areál Bedřichov

Na sjezdovku nemusíte daleko. Penzion je umístěn jen pár metrů od lyžařského střediska Malinovka a hlavní běžecké magistrály s více jak 180 km upravených běžeckých tratí.

Ski areál Severák

Lyžařský areál Severák se nachází v Hraběticích, které jsou vzdáleny pouhých 10 min autem od penzionu. Je ideálním místem pro strávení rodinné dovolené s dětmi, nabízí nejmenším lyžařům opravdu bohaté vyžití. Celkem Severák nabízí 15 míst k lyžování nebo pro snowboardisty.

Jizerská magistrála

Nastupte na jizerskou magistrálu a užijte si svůj výlet! Jizerská magistrála je rozsáhlá soustava lyžařských turistických tras. V současné době je dlouhá přes 170 km. Aktuální informace o stavu běžeckých tratí naleznete v odkazu níže.

KUDY K NÁM

Penzion Privat Mühl se nachází v samém srdci Jizerských hor v obci Bedřichov.