Privat Mühl > Penzion

Penzion

O PENZIONU

Vážení hosté, srdečně Vás vítáme na stránkách našeho rodinného penzionu Mühl, který se nachází v samém srdci Jizerských hor v obci Bedřichov. Penzion je umístěn jen pár metrů od lyžařského střediska Malinovka a hlavní běžecké magistrály s více jak 180 km upravených běžeckých tratí či množstvím kvalitních cyklostezek a značných turistických cest. Přinášíme Vám tak jedinečnou nabídku příjemně strávené dovolené plné sportovního vyžití, relaxace a odpočinku v krásné chráněné krajinné oblasti.

ZÁZEMÍ

Penzion disponuje soukromým nehlídaným parkovištěm, lyžárnou pro úschovu sjezdového či běžeckého vybavení, horských kol a kočárků. Rovněž je možné využít venkovní krb s posezením. Při vstupu do penzionu na Vás čeká místnost na přezutí obuvi, která je mimo jiné vybavena sušákovými stojany pro zvýšení vašeho komfortu.

3

1. PATRO

První patro nabízí tři pokoje s vlastním sociálním zařízením, plně vybavenou společnou kuchyní, jídelnou a výhledem do klidné zahrady.

6

2. a 3. patro

Druhé a třetí patro je pojato jako apartmánové – slouží pro ubytování větších skupin osob se společnou a plně vybavenou kuchyní a jídelnou. Každé toto patro disponuje místností se sociálním zařízením. V případě zájmu o rezervaci celého penzionu jsme Vám schopni nabídnou ubytování s celkovou kapacitou 21 lůžek.

WELLNESS

V rámci relaxace a odpočinku Vám nabízíme možnost využití odpočinkové místnosti, sauny a soukromého bazénu se slanou vodou a protiproudem. Tyto nabízené služby je možno využít po předchozí domluvě za poplatek.

ONLINE REZERVACE

Ať už hledáte klid a pohodu s rodinou, přáteli nebo sami se sebou.
Penzion Privat Mühl je tu pro Vás.

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Penzion Privat Mühl

KUDY K NÁM

Penzion Privat Mühl se nachází v samém srdci Jizerských hor v obci Bedřichov.